Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MGA |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,4 кг |
| Висота ляльки | 30 х 23 х 7 см |
| Матеріал | Полімер, текстиль |
| Найменування товару | Кукла Bratz Celebrity Вечірній образ Кайлі (588115) |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір паковання | 30 х 23 х 7 см |
| Країна походження | Китай |
| Тип паковання | Демонстраційно-відкрита |
| Торгова марка | BRATZ |
| Функції | Рухомі частини тіла |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 691 ₴




