
Ігровий набір Harry Potter Багатосекційна настоянка Герміони (JGM21)
4 368 ₴
- В наявності
- Код: JGM21
+380 (68) 514-03-16
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mattel |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,27 кг |
| Вік | 10 років, 6 років, 7 років, 8 років, 9 років |
| Вікова група | 5-7 років, 8-13 років |
| Висота ляльки | 26 см |
| Герои | Harry Potter, Герміона Ґрейнджер |
| Матеріал | Пластик, текстиль |
| Найменування товару | Ігровий набір Harry Potter Багатосекційна настоянка Герміони (JGM21) |
| Особливості | З артикуляцією |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків, Унісекс |
| Розмір паковання | 33 х 24 х 6 см |
| Країна походження | Китай |
| Торгова марка | Harry Potter |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 368 ₴






