
Брелок для сумки/телефона Alpha Kids Generation з фігуркою (FG250719061A)
922 ₴
- В наявності
- Код: FG250719061A
+380 (68) 514-03-16
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Вікова група | 14 і більше років, 5-7 років, 8-13 років |
| Матеріал | ПВХ, акрил |
| Найменування товару | Брелок для сумки/телефона Alpha Kids Generation з фігуркою (FG250719061A) |
| Стать | Для дівчаток |
| Виробник | Alpha Kids Generation |
| Розмір | 14 см |
| Розмір паковання | 18 х 12 х 2 см |
| Розмір фігурки | 3 см |
| Торгова марка | Alpha Kids Generation |
Інформація для замовлення
- Ціна: 922 ₴