Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Perletti |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,34 кг |
| Вік | 10 років, 7 років, 8 років, 9 років |
| Вікова група | 5-7 років, 8-13 років |
| Довжина: | 52 см |
| Кількість спиць | 8 |
| Матеріал | Комбіновані матеріали |
| Найменування товару | Зонт Perletti Game Time (15628) |
| Стать | Для хлопчиків |
| Розмір | 91 см |
| Країна походження | Італія |
| Торгова марка | PERLETTI |
| Функції | Світиться в темряві |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 036 ₴



