Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал | ПВХ |
| Стать | Для дівчаток |
| Виробник | Kids Licensing |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,28 кг |
| Вік | 3 роки, 4 роки, 5 років, 6 років, 7 років |
| Вікова група | 2-4 роки, 5-7 років |
| Герои | Barbie |
| Довжина: | 70 см |
| Кількість спиць | 8 |
| Найменування товару | Зонтик Kidslicensing Barbie (BB00011) |
| Розмір | 46 см |
| Розмір паковання | 70 х 5 х 5 см |
| Серія ТМ | Barbie |
| Країна походження | Китай |
| Тип | Для дівчаток Kids Licensing |
| Торгова марка | Kids Licensing |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 081 ₴
