Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Djeco |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,25 кг |
| Вікова група | 2-4 роки, 5-7 років |
| Матеріал | Комбіновані матеріали |
| Найменування товару | Парасолька Djeco Балерина (DD04713) |
| Стать | Для хлопчиків |
| Розмір | 70 х 68 см |
| Розмір паковання | 68 х 10 х 5 см |
| Країна походження | Франція |
| Торгова марка | DJECO |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 043 ₴
