
Брелок на сумку Alpha Kids Generation магнітофон в асорт. (FG250718033H)
283 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: FG250718033H
+380 (68) 514-03-16
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Вікова група | 14 і більше років, 5-7 років, 8-13 років |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Найменування товару | Брелок на сумку Alpha Kids Generation магнітофон в асорт. (FG250718033H) |
| Живлення | Батарейка-таблетка |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків, Унісекс |
| Виробник | Alpha Kids Generation |
| Розмір | 12 см |
| Розмір паковання | 15 х 10 х 2 см |
| Розмір фігурки | 5,5 см |
| Торгова марка | Alpha Kids Generation |
| Функції | Звук, Музика |
Інформація для замовлення
- Ціна: 283 ₴


