Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал | Пластик |
| Виробник | Hasbro |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,12 кг |
| Вік | 4 роки, 5 років, 6 років, 7 років |
| Вікова група | 5-7 років |
| Герои | Star Wars |
| Найменування товару | Іграшка-фігурка Star Wars MixMashers в асорт. (F9479) |
| Особливості | З артикуляцією |
| Стать | Для хлопчиків |
| Розмір паковання | 20 х 18 х 4 см |
| Розмір фігурки | 12 см |
| Серія | MixMashers |
| Країна походження | Китай |
| Торгова марка | Star Wars |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 385 ₴









