Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Для хлопчиків |
| Виробник | Hasbro |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,3 кг |
| Вік | 4 роки, 5 років, 6 років, 7 років |
| Вікова група | 5-7 років |
| Герои | Star Wars |
| Найменування товару | Набір іграшок Star Wars Механічні костюми в асорт. (G0776) |
| Особливості | З артикуляцією |
| Розмір паковання | 20 х 20 х 6 см |
| Розмір фігурки | 10 см |
| Країна походження | Китай |
| Торгова марка | Star Wars |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 658 ₴









