Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Вага | 0,12 кг |
| Матеріал | Вініл, пластик |
| Найменування товару | Колекційна фігурка-сюрприз Boptoys (Baobao Fantasy) |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків, Унісекс |
| Виробник | BOPTOYS |
| Розмір | 4 см |
| Розмір паковання | 7,5 х 7,5 х 7,5 см |
| Тип паковання | Картонна коробка |
| Торгова марка | BOPTOYS |
Інформація для замовлення
- Ціна: 751 ₴









