Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Акційні товари | Промо Лютий |
| Вік | 3 роки, 4 роки, 5 років, 6 років, 7 років, 8 років |
| Вікова група | 2-4 роки, 5-7 років, 8-13 років |
| Найменування товару | Динозавр Happy Line трицератопс з фігуркою (960200) |
| Живлення | Батарейка-таблетка |
| Стать | Для хлопчиків |
| Виробник | Happy Line |
| Розмір | 25 см |
| Розмір паковання | 26,5 х 19 х 12,5 см |
| Розмір фігурки | 7 см |
| Тип | Dino Troop Kids |
| Торгова марка | Happy Line |
| Функції | Звук |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 100 ₴




