
Колекційна фігурка-сюрприз Alpha Kids Generation (FG250719078A)
283 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: FG250719078A
+380 (68) 514-03-16
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | 14 і більше років, 5-7 років, 8-13 років |
| Найменування товару | Колекційна фігурка-сюрприз Alpha Kids Generation (FG250719078A) |
| Стать | Для дівчаток |
| Виробник | Alpha Kids Generation |
| Розмір паковання | 7,5х7,5х6 см |
| Розмір фігурки | 3,5 см |
| Торгова марка | Alpha Kids Generation |
Інформація для замовлення
- Ціна: 283 ₴



