Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стать | Для хлопчиків |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акційні товари | Dino Troop Kids и Warrior Tech |
| Вік | 3 роки, 4 роки, 5 років, 6 років, 7 років, 8 років |
| Вікова група | 2-4 роки, 5-7 років, 8-13 років |
| Найменування товару | Набір ігровий Happy Line Динозаври (960208) |
| Живлення | Батарейка-таблетка |
| Виробник | Happy Line |
| Розмір | 19 см |
| Розмір паковання | 49,5 х 20 х 13,5 см |
| Розмір фігурки | 7 см |
| Тип | Dino Troop Kids |
| Торгова марка | Happy Line |
| Функції | Звук |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 233 ₴
