Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Метал |
| Виробник | Автопром |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вік | 10 років, 11 років, 12 років, 2 роки, 3 роки, 4 роки, 5 років, 6 років, 7 років, 8 років, 9 років, 13 років |
| Вікова група | 2-4 роки, 5-7 років, 8-13 років |
| Марка авто | Ford |
| Масштаб | 1:34 |
| Найменування товару | Машинка Автопром Ford Mustang GT (68702A) |
| Живлення | LR44 |
| Стать | Для хлопчиків |
| Розмір машинки | 15 см |
| Розмір паковання | 18 х 9 х 8 см |
| Країна походження | Китай |
| Торгова марка | Автопром |
| Функції | Світло, Звук, двері відчиняються |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 043 ₴




