
Автомобіль на радіокеруванні KS Drive Off-road High speed синій (SL-8024A)
3 414 ₴
- В наявності
- Код: SL-8024A
+380 (68) 514-03-16
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Розміри | |
|---|---|
| Вага | 335 г |
| Основні | |
| Виробник | KS DRIVE |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | 3,7 V |
| Вік | 10 років, 11 років, 12 років, 8 років, 9 років, 13 років, 14 років |
| Вікова група | 14 і більше років, 8-13 років |
| Максимальна швидкість | 30 км/год |
| Масштаб | 1:16 |
| Найменування товару | Автомобіль на радіокеруванні KS Drive Off-road High speed синій (SL-8024A) |
| Живлення | 2 AA (не входять) |
| Стать | Для хлопчиків |
| Радіус дії | До 50 м |
| Розмір паковання | 17 х 28 х 14 см |
| Країна походження | Китай |
| Торгова марка | KS Drive |
| Колір | Синій |
| Частота | 2,4 ГГц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 414 ₴








