Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KS DRIVE |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | 3,7 V |
| Акційні товари | Кіддісвіт |
| Вік | 10 років, 11 років, 12 років, 8 років, 9 років, 13 років, 14 років, 15 років, 16 років |
| Вікова група | 14 і більше років, 8-13 років |
| Час гри | 25 хв. |
| Масштаб | 1:16 |
| Матеріал | Пластик, Метал |
| Матеріал коліс | Гума |
| Найменування товару | Автомобіль на р/в KS Drive Off-road Strong Power (SL-8423ARH) |
| Живлення | 2 AA (не входять) |
| Стать | Для хлопчиків |
| Радіус дії | До 50 м |
| Розмір машинки | 26 х 19 х 11 см |
| Розмір паковання | 27 х 20 х 16 см |
| Країна походження | Китай |
| Тип керування | На пульті, Радіокерування |
| Торгова марка | KS Drive |
| Колір | Червоний |
| Частота | 2,4 ГГц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 426 ₴









