Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KS DRIVE |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | 3,7 V |
| Вік | 10 років, 11 років, 12 років, 8 років, 9 років, 13 років, 14 років, 15 років, 16 років |
| Вікова група | 14 і більше років, 8-13 років |
| Матеріал | Метал/пластик |
| Матеріал коліс | Гума |
| Найменування товару | Автомобіль KS Drive на р/к Extreme Racing (SL-8213ARHB) |
| Живлення | 2 AA (не входять) |
| Стать | Для хлопчиків |
| Розмір машинки | 20 см |
| Розмір паковання | 27 х 12 х 10 см |
| Країна походження | Китай |
| Тип керування | На пульті, Радіокерування |
| Торгова марка | KS Drive |
| Колір | Блакитний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 894 ₴









