-20%

Автомобіль на радіокеруванні KS Drive Amphibious 4WD (SL-8018ARH)
5 314,30 ₴
4 254 ₴
- В наявності
- Код: SL-8018ARH
+380 (68) 514-03-16
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KS DRIVE |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | 3.7 V |
| Вага | 1 кг 439 г |
| Вік | 10 років, 11 років, 12 років, 8 років, 9 років, 13 років, 14 років, 15 років |
| Вікова група | 14 і більше років, 8-13 років |
| Додатково | USB |
| Масштаб | 1:14 |
| Найменування товару | Автомобіль на радіокеруванні KS Drive Amphibious 4WD (SL-8018ARH) |
| Живлення | 2 AA (не входять) |
| Стать | Для хлопчиків |
| Радіус дії | До 50 м |
| Розмір машинки | 33 см |
| Розмір паковання | 40 х 23 х 22 см |
| Країна походження | Китай |
| Тип керування | Радіокерування |
| Торгова марка | KS Drive |
| Функції | Світло, Звук |
| Частота | 2,4 ГГц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 254 ₴








