Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Пластик |
| Виробник | Spin Master |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,04 кг |
| Вік | 3 роки, 4 роки, 5 років, 6 років, 7 років, 8 років |
| Вікова група | 2-4 роки, 5-7 років |
| Масштаб | 1:72 |
| Найменування товару | Машинка Monster Jam в асорт. (6071187) |
| Стать | Для хлопчиків |
| Розмір машинки | 7 см |
| Розмір паковання | 12 х 9 х 6 см |
| Країна походження | Китай |
| Торгова марка | Monster Jam |
Інформація для замовлення
- Ціна: 188 ₴




