
Набір з іграшковим бластером Nerf N Series Капітан Америка (F9717)
2 613 ₴
- В наявності
- Код: F9717
+380 (68) 514-03-16
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Пластик |
| Виробник | Hasbro |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,4 кг |
| Вік | 10 років, 11 років, 12 років, 8 років, 9 років |
| Вікова група | 8-13 років |
| Герои | Marvel, Месники, Капітан Америка |
| Дальність пострілу | 16 м |
| Найменування товару | Набір з іграшковим бластером Nerf N Series Капітан Америка (F9717) |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | 22 см |
| Розмір паковання | 31 х 23 х 7 см |
| Серія | Nerf N Series |
| Серія ТМ | N Series |
| Країна походження | Китай |
| Торгова марка | Nerf |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 613 ₴



