
Набір для творчості Canal Toys DIY Airbrush plush Неон міні сюрприз (AIR020)
1 233 ₴
- В наявності
- Код: AIR020
+380 (68) 514-03-16
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стать | Для дівчаток |
| Виробник | Canal Toys |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,19 кг |
| Вік | 10 років, 6 років, 7 років, 8 років, 9 років |
| Вікова група | 5-7 років, 8-13 років |
| Комплектація | 1 м'яка іграшка, 1 аерограф-помпа, 2 маркери, 25 трафаретів |
| Матеріал | Комбіновані матеріали |
| Найменування товару | Набір для творчості Canal Toys DIY Airbrush plush Неон міні сюрприз (AIR020) |
| Розмір | 10 см |
| Розмір паковання | 18 х 9 х 9 см |
| Країна походження | Китай |
| Торгова марка | CanalToys |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 233 ₴






