Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акційні товари | Сезонні знижки |
| Вага паковання | 27,5 кг |
| Вік | 5 років, 6 років, 7 років, 8 років, 9 років |
| Вікова група | 5-7 років, 8-13 років |
| Висота сидіння | 30-43 см |
| Матеріал | Метал, ДСП, пластик |
| Найменування товару | Парта Bambi зі стільцем (M 5799-4) |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків, Унісекс |
| Розмір сидіння | 36 х 32 см |
| Розмір стільниці | 87,5 х 42 см |
| Розмір стільчика | 36 х 49 х 69-83 см |
| Розмір паковання | 81 х 61 х 24 см |
| Країна походження | Китай |
| Торгова марка | Bambi |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 711 ₴





