Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стать | Для дівчаток |
| Виробник | Bambi |
| Колір | Рожевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага паковання | 16,5 кг |
| Вік | 5 років, 6 років, 7 років, 8 років, 9 років |
| Вікова група | 5-7 років, 8-13 років |
| Висота сидіння | 34-47 см |
| Висота столика | 55-74 см |
| Додатково | Під стільницею розміщений шухляда, підставка для книг, LED-лампа |
| Матеріал | Метал, ДСП, пластик |
| Найменування товару | Парта Bambi зі стільцем (M 6136-8) |
| Розмір сидіння | 38 х 39 см |
| Розмір стільниці | 70 х 48 см |
| Розмір столика | 70 х 48 х 53/72 см |
| Розмір стільчика | 39 х 48 х 75/98 см |
| Розмір паковання | 73 х 55 х 24 см |
| Країна походження | Китай |
| Торгова марка | Bambi |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 099 ₴
