Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Поліестер |
| Стать | Для хлопчиків |
| Виробник | Kite |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акційні товари | Чорна п'ятниця |
| Вага | 0,75 кг |
| Тип рюкзака | Шкільний |
| Вік | 10 років, 11 років, 12 років, 6 років, 7 років, 8 років, 9 років |
| Вікова група | 5-7 років, 8-13 років |
| Кількість відділень | 2 |
| Найменування товару | Рюкзак Kite Education Airstrike (K24-773M-4) |
| Об'єм рюкзака | 13,5 л |
| Розмір | 39 х 28,5 х 13,5 см |
| Рекомендований зріст | 130-145 см |
| Серія ТМ | KITE |
| Спинка | Ортопедична |
| Торгова марка | KITE рюкзаки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 927 ₴









