Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Поліестер |
| Стать | Для хлопчиків |
| Виробник | Kids Hits |
| Колір | Синій |
| Тип | Сумка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,09 кг |
| Вік | 6 років, 7 років, 8 років |
| Вікова група | 5-7 років, 8-13 років |
| Найменування товару | Сумка для взуття Paw Patrol (KH72/001L) |
| Розмір | 35 х 45 см |
| Рекомендований зріст | 130-145 см |
| Країна походження | Китай |
| Торгова марка | Kids hits |
Інформація для замовлення
- Ціна: 473 ₴
