Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Картон |
| Виробник | Trefl |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акційні товари | Зимний каталог |
| Вага | 0,57 кг |
| Вік | 4 роки, 5 років, 6 років, 7 років |
| Вікова група | 2-4 роки, 5-7 років |
| Герои | Nickelodeon, Paw Patrol |
| Кількість деталей | 35, 48, 54, 70 шт. |
| Мультфільм | Щенячий патруль |
| Найменування товару | Пазли 4в1 Trefl Paw Patrol Герої-рятувальники 35-70 дет. (34621) |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків, Унісекс |
| Розмір пазла | 28 х 20 см |
| Розмір паковання | 28 х 28 х 6 см |
| Серія | Paw Patrol Trefl |
| Серія ТМ | Paw Patrol |
| Країна походження | Польща |
| Тип | Класичний |
| Тип паковання | Картонна коробка |
| Торгова марка | Trefl |
Інформація для замовлення
- Ціна: 606 ₴



