Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Картон |
| Виробник | Janod |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,65 кг |
| Вік | 6 років, 7 років, 8 років |
| Вікова група | 5-7 років, 8-13 років |
| Кількість деталей | 100 шт. |
| Найменування товару | Пазл Janod за мотивами Леонардо так Вінчі (J02579) |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків, Унісекс |
| Розмір пазла | 50 х 40 см |
| Розмір паковання | 27 х 22 х 5 см |
| Країна походження | Китай |
| Торгова марка | Janod |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 138 ₴



