Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Картон |
| Виробник | Cartonic |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,77 кг |
| Тип конструктора | 3D-конструктор |
| Вік | 10 років, 11 років, 12 років, 8 років, 18 років, 13 років, 14 років, 15 років, 16 років, 17 років |
| Вікова група | 14 і більше років, 8-13 років |
| Час гри | 60 хв |
| Кількість деталей | 131 шт. |
| Найменування товару | Картонний 3D-пазл Cartonic ALIEN (CARTMALN) |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Розмір зібраної конструкції | 19 х 12,1 х 11,6 см |
| Розмір паковання | 31,5х21,5х6 см |
| Країна походження | Україна |
| Тип | 3D |
| Торгова марка | Cartonic |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 898 ₴



