Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CubicFun |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акційні товари | Промо Лютий |
| Вага | 0,49 кг |
| Вік | 10 років, 11 років, 12 років, 8 років, 9 років |
| Вікова група | 8-13 років |
| Кількість деталей | 93 шт. |
| Матеріал | Картон |
| Найменування товару | Набір для моделювання Cubicfun Катапульта (DS1086h) |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків, Унісекс |
| Розмір | 34,5 х 21 х 12 см |
| Розмір паковання | 30 х 22 х 6 см |
| Країна походження | Китай |
| Торгова марка | Cubicfun |
Інформація для замовлення
- Ціна: 732 ₴



