Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 7.2 кг |
| Виробник | Intex |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акційні товари | - |
| Вік | 10 років, 6 років, 7 років, 8 років, 9 років |
| Вікова група | 5-7 років, 8-13 років |
| Матеріал | Вініл |
| Найменування товару | Басейн дитячий Intex 254 х 254 х 56 см (58492) |
| Об'єм басейну | 999 л |
| Особливості | Дно ненадувне |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків, Унісекс |
| Розмір | 254 х 254 х 56 см |
| Розмір паковання | 46 х 41 х 20 см |
| Країна походження | Китай |
| Тип товару | Басейн |
| Тип паковання | Картонна коробка |
| Торгова марка | Intex |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 551 ₴


