Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 1.2 кг |
| Виробник | Bestway |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вік | 2 роки, 3 роки, 4 роки, 5 років |
| Вікова група | 0-24 місяці, 2-4 роки, 5-7 років |
| Матеріал | Вініл |
| Найменування товару | Басейн дитячий надувний Bestway 101 х 91 х 71 см сонечко (52637) |
| Об'єм басейну | 26 л |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків, Унісекс |
| Розмір | 101 х 97 х 71 см |
| Країна походження | Китай |
| Тип паковання | Картонна коробка |
| Торгова марка | Bestway |
| Форма | Круглий |
| Колір | Жовто-блакитний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 347 ₴




