Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акційні товари | - |
| Матеріал | Вініл |
| Найменування товару | Басейн дитячий Intex 229 х 56 см (56494) |
| Об'єм басейну | 772 л |
| Особливості | Дно ненадувне |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків, Унісекс |
| Розмір | 56 х 229 см |
| Розмір паковання | 12,5 х 36 х 40 см |
| Країна походження | Китай |
| Тип товару | Басейн |
| Торгова марка | Intex |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 076 ₴



