Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 4.7 кг |
| Виробник | Intex |
| Колір | Блакитний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вік | 3 роки, 4 роки, 5 років, 6 років, 7 років |
| Вікова група | 2-4 роки, 5-7 років |
| Додатково | Ремкомплект |
| Найменування товару | Басейн дитячий каркасний Intex 122 х 122 х 30 см (57173) |
| Об'єм басейну | 337 л |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків, Унісекс |
| Розмір | 122 х 122 х 30,5 см |
| Розмір паковання | 63 х 17 х 16 см |
| Країна походження | Китай |
| Тип товару | Басейн |
| Торгова марка | Intex |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 518 ₴




