Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акційні товари | Сезонні знижки |
| Вік | 2 роки, 3 роки, 4 роки, 5 років |
| Вікова група | 0-24 місяці, 2-4 роки, 5-7 років |
| Додатково | Ремкомплект |
| Матеріал | Вініл |
| Найменування товару | Басейн дитячий Bestway Літо 102 х 25 см (51104) |
| Об'єм басейну | 62 л |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Розмір | 102 х 25 см |
| Розмір паковання | 25 х 25 см |
| Країна походження | Китай |
| Тип басейну | Надувний |
| Тип товару | Басейн |
| Торгова марка | Bestway |
Інформація для замовлення
- Ціна: 827 ₴



