Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 5.4 кг |
| Виробник | Bestway |
| Колір | Блакитний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вік | 2 роки, 3 роки, 4 роки, 5 років, 6 років |
| Вікова група | 0-24 місяці, 2-4 роки, 5-7 років |
| Матеріал | ПВХ |
| Найменування товару | Басейн дитячий Bestway каркасний 152 х 38 см (56283) |
| Об'єм басейну | 689 л |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків, Унісекс |
| Розмір | 152 х 38 см |
| Розмір паковання | 81,5 х 19,5 х 11,5 см |
| Країна походження | Китай |
| Тип басейну | Каркасний |
| Тип товару | Басейн |
| Торгова марка | Bestway |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 917 ₴


