Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 37.19 кг |
| Виробник | Bestway |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вік | 10 років, 11 років, 12 років, 6 років, 7 років, 13 років, 14 років, 15 років, 16 років, 17 років |
| Вікова група | 14 і більше років, 5-7 років, 8-13 років |
| Комплектація | Басейн, фільтр-насос, сходи, ремкомплект |
| Матеріал | ПВХ |
| Найменування товару | Басейн каркасний Bestway 366 х 100 см з дод. обладнанням (56418) |
| Об'єм басейну | 9150 л |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків, Унісекс |
| Розмір | 366 х 100 см |
| Розмір паковання | 44 х 112 х 33 см |
| Країна походження | Україна |
| Тип насоса | Картриджний |
| Тип товару | Басейн |
| Торгова марка | Bestway |
| Форма | Круглий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 834 ₴








