
Басейн каркасний Intex 300 х 175 х 80 см з фільтр-насосом і драбиною (26784)
26 895 ₴
- В наявності
- Код: 26784
+380 (68) 514-03-16
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 49 кг |
| Виробник | Intex |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вік | 10 років, 11 років, 12 років, 6 років, 7 років, 13 років, 14 років, 15 років, 16 років, 17 років |
| Вікова група | 14 і більше років, 5-7 років, 8-13 років |
| Комплектація | Басейн, фільтр-насос, сходи |
| Матеріал | Винил, полиэстр |
| Найменування товару | Басейн каркасний Intex 300 х 175 х 80 см з фільтр-насосом і драбиною (26784) |
| Об'єм басейну | 3539 л |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків, Унісекс |
| Розмір | 300 х 175 х 80 см |
| Розмір паковання | 43 х 52 х 112 см |
| Країна походження | Китай |
| Тип насоса | Картриджний |
| Тип товару | Басейн |
| Торгова марка | Intex |
| Форма | Прямокутний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 26 895 ₴



