
Басейн каркасний Bestway 488 х 244 х 122 см з дод. обладнанням (56671)
54 965 ₴
- В наявності
- Код: 56671
+380 (68) 514-03-16
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 107 кг |
| Виробник | Bestway |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вік | 10 років, 11 років, 12 років, 8 років, 18 років, 13 років, 14 років, 15 років, 16 років, 17 років |
| Вікова група | 14 і більше років, 8-13 років |
| Комплектація | Басейн, фільтр-насос, сходи, тент |
| Матеріал | Тришаровий ПВХ, сталевий каркас |
| Найменування товару | Басейн каркасний Bestway 488 х 244 х 122 см з дод. обладнанням (56671) |
| Об'єм басейну | 11532 л |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків, Унісекс |
| Розмір | 488 х 244 х 122 см |
| Розмір паковання | 145 х 68 х 62 см |
| Зливний клапан | Да |
| Країна походження | Китай |
| Тип басейну | Каркасний |
| Тип насоса | Пісочний |
| Тип паковання | Картонна коробка |
| Торгова марка | Bestway |
| Форма | Прямокутний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 54 965 ₴

