Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 61 кг |
| Виробник | Intex |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вік | 10 років, 11 років, 12 років, 6 років, 7 років, 13 років, 14 років, 15 років, 16 років, 17 років |
| Вікова група | 14 і більше років, 5-7 років, 8-13 років |
| Комплектація | Басейн, фільтр-насос, сходи, підстилка, тент |
| Матеріал | Тришаровий ПВХ, сталевий каркас |
| Найменування товару | Басейн каркасний Intex 427 х 107 см з дод. обладнанням (26720) |
| Об'єм басейну | 12706 л |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків, Унісекс |
| Розмір | 427 х 107 см |
| Розмір паковання | 116 х 62 х 42 см |
| Зливний клапан | Да |
| Країна походження | Китай |
| Тип насоса | Картриджний |
| Тип паковання | Картонна коробка |
| Торгова марка | Intex |
| Форма | Круглий |
| Колір | Світло-сірий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 31 075 ₴






