
Басейн каркасний Bestway 610 х 366 х 122 см з дод. обладнанням (5611R)
66 016 ₴
- В наявності
- Код: 5611R
+380 (68) 514-03-16
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 96 кг |
| Виробник | Bestway |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | 14 і більше років |
| Комплектація | Басейн, фільтр-насос, сходи, тент |
| Матеріал | Тришаровий ПВХ, сталевий каркас |
| Найменування товару | Басейн каркасний Bestway 610 х 366 х 122 см з дод. обладнанням (5611R) |
| Об'єм басейну | 20241 л |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків, Унісекс |
| Розмір | 610 х 366 х 122 см |
| Розмір паковання | 153 х 62 х 54 см |
| Зливний клапан | Да |
| Країна походження | Китай |
| Тип насоса | Картриджний |
| Тип паковання | Картонна коробка |
| Торгова марка | Bestway |
| Форма | Овальний |
| Колір | Темно-сірий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 66 016 ₴




