Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 56.4 кг |
| Виробник | Intex |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Басейн, фільтр-насос, сходи, тент, підстилка |
| Матеріал | Тришаровий ПВХ, сталевий каркас |
| Найменування товару | Басейн каркасний Intex 427 х 107 см з дод. обладнанням (26722) |
| Об'єм басейну | 12706 л |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків, Унісекс |
| Розмір | 427 х 107 см |
| Розмір паковання | 128 х 57 х 51 см |
| Зливний клапан | Да |
| Країна походження | Китай |
| Тип насоса | Картриджний |
| Тип паковання | Картонна коробка |
| Торгова марка | Intex |
| Форма | Круглий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 36 231 ₴





