Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 32 кг |
| Виробник | Intex |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | 14 і більше років, 8-13 років |
| Матеріал | ПВХ |
| Найменування товару | Басейн каркасний Intex 305х99 см (26706SC) |
| Об'єм басейну | 6503 л |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків, Унісекс |
| Розмір | 305 х 99 см |
| Країна походження | Китай |
| Тип насоса | Картриджний |
| Тип товару | Басейн |
| Торгова марка | Intex |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 880 ₴




