Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 25 кг |
| Виробник | Intex |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вік | 10 років, 11 років, 12 років, 8 років, 18 років, 13 років, 14 років, 15 років, 16 років, 17 років |
| Вікова група | 14 і більше років, 8-13 років |
| Комплектація | Басейн, фільтр-насос |
| Матеріал | Тришаровий ПВХ, сталевий каркас |
| Найменування товару | Басейн каркасний Intex 366 х 76 см з фільтр-насосом (26712) |
| Об'єм басейну | 6503 л |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків, Унісекс |
| Розмір | 366 х 76 см |
| Розмір паковання | 87,6 х 44 х 30 см |
| Зливний клапан | Да |
| Країна походження | Китай |
| Тип басейну | Каркасний |
| Тип насоса | Картриджний |
| Тип паковання | Картонна коробка |
| Торгова марка | Intex |
| Форма | Круглий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 367 ₴




