Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 116.4 кг |
| Виробник | Intex |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вік | 10 років, 11 років, 12 років, 6 років, 7 років, 13 років, 14 років, 15 років, 16 років, 17 років |
| Вікова група | 14 і більше років, 5-7 років, 8-13 років |
| Комплектація | Басейн, фільтр-насос, сходи, тент, підстилка |
| Матеріал | Тришаровий ПВХ, сталевий каркас |
| Найменування товару | Басейн каркасний Intex 610 х 132 см з дод. обладнанням (26756) |
| Об'єм басейну | 32695 л |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків, Унісекс |
| Розмір | 610 х 132 см |
| Розмір паковання | 129 х 80 х 53 см |
| Зливний клапан | Да |
| Країна походження | Китай |
| Тип насоса | Картриджний |
| Тип паковання | Картонна коробка |
| Торгова марка | Intex |
| Форма | Круглий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 62 204 ₴






