Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 84 кг |
| Виробник | Bestway |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | 14 і більше років |
| Комплектація | Басейн, фільтр-насос, сходи, тент |
| Матеріал | Тришаровий ПВХ, сталевий каркас |
| Найменування товару | Басейн каркасний Bestway 549 х 122 см з дод. обладнанням (56462) |
| Об'єм басейну | 23062 л |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків, Унісекс |
| Розмір | 549 х 122 см |
| Розмір паковання | 116 х 71 х 52 см |
| Зливний клапан | Да |
| Країна походження | Китай |
| Тип насоса | Картриджний |
| Тип паковання | Картонна коробка |
| Торгова марка | Bestway |
| Форма | Круглий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 50 348 ₴






