Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 10.8 кг |
| Виробник | Bestway |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вік | 10 років, 11 років, 12 років, 6 років, 7 років, 13 років, 14 років, 15 років, 16 років, 17 років |
| Вікова група | 14 і більше років, 5-7 років, 8-13 років |
| Додатково | Ремкомплект |
| Комплектація | Басейн, ремкомплект |
| Матеріал | ПВХ |
| Найменування товару | Басейн каркасний Bestway 221 х 150 х 43 см (56401) |
| Об'єм басейну | 1200 л |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків, Унісекс |
| Розмір | 221 х 150 х 43 см |
| Розмір паковання | 109 х 24 х 20,5 см |
| Країна походження | Китай |
| Тип товару | Басейн |
| Торгова марка | Bestway |
| Форма | Прямокутний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 679 ₴


