
Басейн каркасний Bestway 366 х 100 см з фільтр-насосом і драбиною (5614X)
20 226 ₴
- В наявності
- Код: 5614X
+380 (68) 514-03-16
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 32 кг |
| Виробник | Bestway |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вік | 10 років, 11 років, 12 років, 8 років, 18 років, 13 років, 14 років, 15 років, 16 років, 17 років |
| Вікова група | 14 і більше років, 8-13 років |
| Комплектація | Басейн, фільтр-насос, сходи |
| Матеріал | Тришаровий ПВХ, сталевий каркас |
| Найменування товару | Басейн каркасний Bestway 366 х 100 см з фільтр-насосом і драбиною (5614X) |
| Об'єм басейну | 9150 л |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків, Унісекс |
| Розмір | 366 х 100 см |
| Зливний клапан | Да |
| Країна походження | Китай |
| Тип насоса | Картриджний |
| Тип паковання | Картонна коробка |
| Торгова марка | Bestway |
| Форма | Круглий |
| Колір | Темно-сірий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 226 ₴





