
Басейн каркасний Intex 732 х 366 х 132 см з дод. обладнанням (26368)
114 751 ₴
- В наявності
- Код: 26368
+380 (68) 514-03-16
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 175 кг |
| Виробник | Intex |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вік | 10 років, 11 років, 12 років, 8 років, 18 років, 13 років, 14 років, 15 років, 16 років, 17 років |
| Вікова група | 14 і більше років, 8-13 років |
| Комплектація | Басейн, фільтр-насос, сходи, тент, підстилка, волейбольна сітка, скімер, пилосос |
| Матеріал | Тришаровий ПВХ, сталевий каркас |
| Найменування товару | Басейн каркасний Intex 732 х 366 х 132 см з дод. обладнанням (26368) |
| Об'єм басейну | 31805 л |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків, Унісекс |
| Розмір | 732 х 366 х 132 см |
| Розмір паковання | 152 х 103 х 63 см |
| Зливний клапан | Да |
| Країна походження | Китай |
| Тип насоса | Пісочний |
| Тип паковання | Картонна коробка |
| Торгова марка | Intex |
| Форма | Прямокутний |
| Колір | Темно-сірий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 114 751 ₴







