
Басейн каркасний Bestway 282 х 196 х 84 см з фільтр-насосом (56629)
24 976 ₴
- В наявності
- Код: 56629
+380 (68) 514-03-16
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 38 кг |
| Виробник | Bestway |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | 14 і більше років |
| Комплектація | Басейн, фільтр-насос, ремкомплект |
| Матеріал | Тришаровий ПВХ, сталевий каркас |
| Найменування товару | Басейн каркасний Bestway 282 х 196 х 84 см з фільтр-насосом (56629) |
| Об'єм басейну | 3662 л |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків, Унісекс |
| Розмір паковання | 129 х 58 х 25 см |
| Зливний клапан | Да |
| Країна походження | Китай |
| Тип насоса | Картриджний |
| Тип паковання | Картонна коробка |
| Торгова марка | Bestway |
| Форма | Прямокутний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 24 976 ₴


