Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 84 кг |
| Виробник | Intex |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вік | 10 років, 11 років, 12 років, 6 років, 7 років, 13 років, 14 років, 15 років, 16 років, 17 років |
| Вікова група | 14 і більше років, 5-7 років, 8-13 років |
| Комплектація | Басейн, фільтр-насос, сходи, тент, підстилка |
| Матеріал | Тришаровий ПВХ, сталевий каркас |
| Найменування товару | Басейн каркасний Intex 488 х 122 см з дод. обладнанням (26746) |
| Об'єм басейну | 19156 л |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків, Унісекс |
| Розмір | 488 х 122 см |
| Розмір паковання | 129 х 63 х 52 см |
| Зливний клапан | Да |
| Країна походження | Китай |
| Тип насоса | Картриджний |
| Тип паковання | Картонна коробка |
| Торгова марка | Intex |
| Форма | Круглий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 46 434 ₴




